VYRÁŽAME NA MÁJOVÚ EXHIBITION TOUR
Späť

VYRÁŽAME NA MÁJOVÚ EXHIBITION TOUR

Naše mesačné výstavy sa začínajú v Grécku, odtiaľ sa presúvame do Španielska a poslednou zastávkou budú susedné Čechy, kde sa predstavíme v takmer kompletnej zostave firiem patriacich do skupiny Czechoslovak Group.

Naše mesačné výstavy sa začínajú v Grécku, odtiaľ sa presúvame do Španielska a poslednou zastávkou budú susedné Čechy, kde sa predstavíme v takmer kompletnej zostave firiem patriacich do skupiny Czechoslovak Group.V dňoch od 9. do 11. mája sú našou cieľovou destináciou Athény. Na výstave DEFEA, čo je skratkou Defence Exhibition Athens, sa zúčastníme po prvý krát. Zaradíme sa k ďalším 315-im vystavovateľom, ktorí prišli predviesť to najlepšie z portfólia obrany a bezpečnosti. Rozhodli sme sa zaostriť na sortiment delostreleckej a tankovej munície. Spolu s partnerskými spoločnosťami TATRA a EXCALIBUR ARMY nás nájdete v hale 2 – stánok C24.

Zo slnečného Grécka letíme do rovnako slnečného Španielska. V dňoch od 17. do 19. mája sa v Madride koná známa medzinárodná výstava obrany a bezpečnosti FEINDEF a my sa jej ako vystavovateľ zúčastníme už po druhý krát. Keďže práve v Španielsku sídli jedna z našich štyroch spoločností, predvedieme prevažne delostreleckú a tankovú muníciu z dielne FM Granada. Radi vás uvítame v hale 8 – stánok B15.

Na záver mesiaca, v dňoch od 24. do 26. mája, sa rozložíme na výstavisku CEEC v Brne, kde sa koná IDET 2023. Je považovaný za významnú prehliadku obranných a bezpečnostných technológií v strednej Európe. Medzi najväčších  vystavovateľov patrí Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR, no s naším stánkom o rozlohe viac ako 500 m2 nebudeme za nimi veľmi zaostávať a určite nás neprehliadnete. Budeme sa na vás tešiť v hale P – 038 a navyše aj v exteriéri, kde bude pristavená mobilná riadiaca veža.

Dovidenia na výstaviskách