Do vypredanej športovej haly v Trenčíne zavítala elita bojových športovcov
Späť

Do vypredanej športovej haly v Trenčíne zavítala elita bojových športovcov

Podporu mladých športovcov považujeme za jedno z našich poslaní a tak sme si, ako zlatý partner ligy PML – Professional Muaythai League, išli ich výkony pozrieť.

Podporu mladých športovcov považujeme za jedno z našich poslaní a tak sme si, ako zlatý partner ligy PML – profesional Muaythai League, išli ich výkony pozrieť naživo.

Popularita bojových športov stále rastie, dôkazom čoho bolo aj podujatie PML 6: HOMECOMING. V sobotu 21. januára v Trenčín predviedla skutočne atraktívnu show plnú špičkových mien z thaiboxerskej scény.

Dominantný výkon podala najúspešnejšia česko-slovenská zápasníčka a trojnásobná majsterka sveta Monika Chochlíková. K.O. predviedli Leonard Borák a Lukáša Antal. Rastislav Klimáček ukončil súpera na tvrdé lowkicky, Juraj Tutura sa dočkal svojej víťaznej premiéry a Lukáš Mandinec získal Európsky titul. Jednoducho povedané – atmosféra a predstavenie svetovej úrovne.

Sme naozaj hrdí, že môžeme byť toho súčasťou a vidieť, ako si mladé talenty plnia svoje sny. V podpore podobných podujatí budeme preto s radosťou pokračovať.